Štrůdl letos slaví 18. narozeniny – buďte u toho!

Spolek ROREJS Vás zve na 18. ročník rodinného festivalu ŠTRŮDL! Ten Vás a hlavně vaše děti potěší divadelními pohádkami, výstavou i tvůrčí dílnou a též divadelním představením pro dospělé publikum.

Festival v letošním roce začne netradičně a poprvé v jeho historii mimo území Mníšku pod Brdy. V pátek 7. 9. 2018 ve 20 hodin v zahradě památníku Karla Čapka ve Staré Huti u Dobříše. A to představením Válka s mloky kladenského divadla V.A.D. Pevně doufáme, že počasí bude přát a povede se adaptaci této známe Čapkovy hry v zahradě pod otevřenou oblohou uvést. FB událost k tomuto představení naleznete zde.

Druhý den, tedy 8. 9. od 10 hodin bude akce pokračovat již tradičně v prostorách farní zahrady v Mníšku pod Brdy. K vidění bude například pohádka Malý pán, která se s tak s předlohou stejnojmenného animovaného filmu, nebo Baron Prášil divadla TOY MACHINE. Dopoledne se bude tvořit spolu s dobříšskou výtvarnicí Danielou Doubkovou, která v rámci festivalu otevře i malou výstavu svých prací. A s hudebním žánrem beatbox nás krátce seznámí jeden z předních českých beatboxerů Dozer.

Ani letos nebude chybět občerstvení, které zajistí Ludvíkova kavárna. Těšte se na báječnou kávu, čaj, a hlavně na čerstvý jablečný ŠTRŮDL!

Festival by nemohl vzniknout bez finančního příspěvku města Mníšek pod Brdy a společnosti L-STAV. A též podpory spolku Oáza, Památníku Karla Čapka, společnosti J. J. Darboven a Městské knihovny Dobříš. Plakáty laskavě vytiskla Tiskárna Mníšek. Děkujeme všem.

V případě špatného počasí sledujte informace o festivalu na Facebooku  >> událost ŠTRŮDL 2018 najdete zde: www.facebook.com/events/1734213593334428/

 


Comments are closed.